Дядя Жора запустив розривне шоу «РОЗРИВ» від Дяді Жори - Мокрі Остапчук і Степаненко в новому шоу Дяді Жори

64ca1cf997093.webp

Дядя Жора запустив розривне шоу «РОЗРИВ» від Дяді Жори - Мокрі Остапчук і Степаненко в новому шоу Дяді Жори

Шоумен Дядя Жора продовжує дивувати шанувальників своїми новими, цікавими, творчими проєктами.

Дядя Жора презентує своє нове шоу «Розрив» - це шоу, в якому Дядя Жора разом з зірковими гостями переглядають надіслані глядачами смішні відео, змагаючись, кого більше разів розірве, той програє.

Переможець донатить на збір для ЗСУ!

«Це шоу несе за собою не тільки розважальну мету, а й благодійну, адже кожен випуск супроводжується донатами в благодійний фонд «Центр Добра» , що б закрити запити, що щоденно поступають від наших захисників». - ділиться Дядя Жора.

Гостями першого випуску стали Володимир Остапчук та Олександр Степаненко.

Премʼєрний випуск шоу «РОЗРИВ» : https://youtu.be/BTvE78DHAYM

Дядя Жора розуміє важливість гумору й позитиву в ці складні часи. Кожен новий випуск шоу стає справжнім святом для глядачів, які не тільки отримують багато позитивних емоцій, мають шанс на грошовий виграш у простому конкурсі (умови в описі відео), але й вносять свій вклад у благодійний фонд "Центр Добра" для підтримки ЗСУ. Участь зіркових гостей, таких як Володимир Остапчук та Олександр Степаненко, робить кожен випуск ще більш захоплюючим. Шоумен сподівається, що і надалі зможе не тільки радувати свою аудиторію, але й зробити свій внесок у підтримку тих, хто захищає нашу країну.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист