Людям яких професій потрібно носити ортопедичні устілки, навіть якщо немає плоскостопості

Єдиний спосіб зменшити вплив плоскостопості на організм – носити ортопедичні устілки. Однак лікарі попереджають: навіть якщо немає цієї проблеми, після 45 років такі устілки слід мати людям певних професій.

Плоскостопість – невиліковна хвороба. Єдиний спосіб зменшити її негативний вплив на весь організм – носити ортопедичні устілки, зроблені за індивідуальним замовленням. Ігнорувати їх – означає свідомо завдавати своєму здоров’ю шкоди. Адже через деформацію склепіння стопи збільшується навантаження на гомілковостопні, колінні та кульшові суглоби і на хребет в цілому, що може призвести до серйозних патологій.

Однак останні дослідження свідчать про те, що ортопедичні устілки потрібні не тільки деформованим стопам. Їх слід носити людям 45+, які багато часу проводять на ногах.

Справа в тому, що після сорока років капсульно-зв'язувальний апарат стопи стає менш еластичним. Склепіння стоп просідає, і в результаті амортизаційні функції погіршуються. Це впливає на суглоби і викликає втому та біль в ногах.

Перш за все, до цього схильні особи, які весь день працюють стоячи. Зокрема, продавці та лікарі певних спеціальностей (наприклад, хірурги). Навіть за умови гарної генетики (плоскостопість часто є генетичною проблемою), під дією ваги тіла склепіння стопи з часом починає просідати. Ортопедичні устілки зможуть підтримувати  його в  потрібному положенні.

Вас це може зацікавити: Що зробити, щоб не набрякали ноги влітку

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист