Український співак сирійського походження Муаяд, відомий завдяки перемозі в шоу “Співають всі” та участі у нацвідборі на Євробачення 2025, презентує свою нову пісню “Вилікуй мене” та відеороботу на неї в стилі артхаус.
Пісня стала черговим кроком у творчості Муаяда. Вона надихає на відродження через музику, відкриває теми внутрішньої боротьби, емоційної вразливості й сили, яка народжується з болю. Унікальний голосовий діапазон у 6 октав Муаяда додає кожному рядку експресії, а арабські мотиви повертають до батьківщини артиста створюючи неймовірне культне поєднання.
"Ця пісня для мене про надію і біль водночас. Мені б хотілося, щоб кожен, хто її почує, зрозумів: він не сам. Інколи зовнішні фактори нас травмують, і ми забуваємо звернутися вглиб себе і поставити серйозне питання: “А чи варто воно того?” — говорить Муаяд. "Відеокліп описує мій внутрішній стан. Великий простір це мій світ. Навколо мене фантомні люди, що передають мої емоції: біль, страх, радість. Це все частини мене. Ми з командою довго думали, як передати глибину пісні. У нас було двадцять варіантів відеороботи, і водночас, після того як я побачив кліп Брукульца “Посилать”, дуже захотів попрацювати з Євгеном Вагенюком. Коли він запропонував своє бачення, ми з командою зрозуміли, що наші пазли складаються", — доповнив Муаяд.
Відеокліп розгортається у порожньому баскетбольному залі, який стає метафорою душі. Це простір який він візуалізує внутрішній світ героя, справжній його стан. Тут усе справжнє, як відчувається. Фантоми в зелених хромакей-костюмах це уособлення людей, які наповнюють або спустошують нас зсередини протягом життя. Фантоми можуть стояти мовчки, наче згадки, а можуть рухатись як емоції, що панують всередині. І хоча вони здаються окремими персонажами, насправді це різні стани одного героя.
Усі п’ять персонажів у кліпі втілюють емоційні фрагменти внутрішнього світу. Баскетболіст символізує боротьбу та напругу, бальна танцюристка ніжність і вразливість, крамп-танцівник уособлює біль і агресію, брейкдансер хаос і емоційний дисбаланс, а персонаж у стилі Майкла Джексона це фасад спокою, за яким ховається справжнє “я”.
Режисером відеороботи виступив Євген Вагеник який раніше працював з Brykulets і ДК “Енергетик” та ін.
"Всі п’ять персонажів у кліпі це емоційні стани героя. Великий простір як демонстрація його внутрішньої порожнечі. Спробуйте здогадатися, хто кого грає", - коментує Євген Вагеник.