Синергія двох особистостей: Arutiunova та Feerverk заспівали трек «Давайте тихіше» та здійснили мрії одне одного

Arutiunova та Feerverk презентують спільну композицію “Давайте тихіше”. Цей дует народився завдяки доленосному знайомству та нездійсненим мріям. Мріям, яким судилося збутися у синергії двох особистостей.

За словами Arutiunova, її основний вид діяльності - дерматологія. Проте вона дуже любить співати і роками не могла наважитися зробити це на великий загал. Натхненником став вуличний музикант Іван, він же Feerverk, який дав творчу обіцянку Arutiunova.

“Ми познайомилися з Іваном на міському озері в Івано-Франківську. Там він співав для перехожих. У Івана на той момент була дуже проблемна шкіра. Зізнаюся, що  я вперше в житті наважилася підійти, аби запропонувати людині дерматологічну допомогу. І він дійсно довірився мені. Я пообіцяла, що вилікую його шкіру, а він - що напише композицію, яку ми разом заспіваємо. І ось ми виконали ці дві обіцянки”, - зазначила Arutiunova.

19-річний Feerverk родом з Краматорська. Проте був вимушений переїхати до Івано-Франківська. Наразі він робить перші кроки у музиці, а його звучання - синтез стилів, які віддзеркалюють шлях від вуличного виконавця до самостійного творця.

“Пісня «Давайте тихіше» розказує про внутрішню боротьбу головного героя з власним Я. Про забуті мрії, та нові, можливо, страшні й водночас теплі почуття. Про те, як складно жити під масками, лише для того, щоб люди могли тебе сприймати. Трек був написаний минулою зимою. Я боровся з депресією, пов'язаною з переїздом та війною. Проте наразі я зустрів однодумців, які стали підтримкою та опорою для мене”, - підкреслив Feerverk.

Відеоробота на трек “Давайте тихіше” від Arutiunova та Feerverk була відзнята у чорно-білому форматі. Режисеркою відео стала Катерина Горіна. Локацією обрали піщаний кар'єр як символ складнощів у житті. А біле вбрання ототожнюється з світлим майбутнім, яке спіткає кожного після важкого етапу. 

Слухайте «Давай тихіше» на стрімінгах: https://e-muzyka.link/ArutiunovaFeerverkDavayteTykhishe

 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист