БЕЗ РЕМОНТУ: ЗНАЙДЕНО HONDA ACCORD З ПРОБІГОМ 1,6 МЛН КМ ТА “РІДНИМ” ДВИГУНОМ

Купе Honda Accord EX з бензиновим шестициліндровим двигуном за 20 років проїхало понад 1 000 000 миль. За цей час власник автівки замінив коробку передач, кілька зчеплень і навіть сидіння водія, але оригінальний мотор витримав усі негаразди.

Як Accord 2003 року випуску набігав стільки кілометрів? Про це розповідається на сайті TheDrive. Нинішній власник авто Джастін Кілмер експлуатує машину з 2015 року. На той момент пробіг купе складав 300 000 км. Він працює медичним кур’єром, тому більшу частину свого робочого часу проводить за кермом, долаючи щорічно по 160 000 км.

За роки експлуатації чоловік регулярно проходив ТО і ремонтував автомобіль виключно оригінальними запчастинами. Крім розхідників американець замінив у машині механічну коробку передач, поміняв кілька зчеплень, два радіатори, помпа гідропідсилювача керма і навіть сидіння водія та приводи дверних замків.

Але оригінальний 3,0-літровий двигун V6 подолав позначку в 1,6 мільйона кілометрів без серйозних несправностей. Однак, вік дається взнаки – нещодавно в одному з циліндрів знизилася компресія і з’явилися пропуски в запаленні.

Тому Кілмер планує незабаром замінити двигун на новий, але зберегти оригінальний на пам’ять – він стверджує, що це перший автомобіль Honda з двигуном V6 у світі, який досяг такого визначного рубежу.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист