Фарбування волосся в домашніх умовах може бути не менш ефектним і якісним, ніж у салоні краси. Але варто знати певні нюанси, щоб потім не засмучуватися.
Економно і зручно – вагомі аргументи для багатьох жінок, які віддають перевагу фарбуванню власноруч вдома. Справді, фарбуючись у паузі між домашніми справами, можна заощадити немало часу. Однак слід врахувати деякі тонкощі цього процесу, щоб потім не дивуватися, чому колір вийшов нерівномірним або фарба швидко змилася.
Не ігноруйте інструкцію щодо фарбування. Співвідношення інгредієнтів, час витримки, спосіб нанесення фарби – все має значення. Навіть якщо робите це не вперше, перечитайте. Особливо, якщо купили фарбу іншого виробника. До речі, у такому випадку слід бути готовими до сюрпризів – у різних брендів один і той же колір може давати різні відтінки.
Не економте фарбу. Майстер у салоні може безпомилково визначити, скільки фарби потрібно на довжину й густоту вашого волосся. Якщо ви не фахівець, вгадати складніше. Тому про всяк випадок візьміть дві упаковки. Якщо будете розтягувати одну, якої катастрофічно не вистачає, отримаєте нерівномірний колір.
Не фарбуйтеся без дзеркала «заднього виду». Нафарбувати потилицю, коли нічого не бачиш, непросте завдання. Потім може виявитися, що якісь локони взагалі не пофарбувалися, інші – нерівномірно. Використайте ручне дзеркало в поєднанні з головним дзеркалом у ванній кімнаті – так зможете контролювати процес. А ще краще попросіть нанести фарбу у важкодоступних місцях когось із рідних.
Не змивайте фарбу гарячою водою. Під дією хімічних елементів структура волосся тимчасово змінюється: кутикула відкривається. Гаряча вода збільшує ризик вимивання пігменту. Колір довше триматиметься, якщо вона буде ледь теплою.
Не мийте голову наступного дня після фарбування. Дайте волоссю принаймні 48 годин на те, щоб повністю увібрало пігмент, інакше від нього залишиться тільки тьмяний слід.
Вас це може зацікавити: Як захистити пофарбоване волосся від вимивання: 3 дієвих лайфхаки