Безкоштовні консультації з українськими лікарями у додатку Helsi для абонентів Київстар за кордоном

Медична система Helsi та телеком-оператор Київстар надають можливість всім абонентам Київстар за кордоном користуватись застосунком Helsi у ґаджетах без списання мегабайтів інтернету. 

Зараз українці у пошуках тимчасового захисту перебувають у різних країнах світу. За останніми даними Управління верховного комісара ООН у справах біженців, саме 7 915 287 українців у статусі біженців виїхали з України, і достеменно невідомо, яка частина планує повернення додому. 

«Багато громадян хочуть повернутися додому, але певні обставини не дозволяють цього зробити, і в кожного вони свої. Війна скоригувала життя українців, тому ми як бізнес намагаємося полегшити перебування наших людей за кордоном – принаймні, на час війни. Станом на вересень 2022 року Київстар обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку, з них 2,3 млн осіб наразі перебувають за кордоном», зазначив Дмитро Шимків, член наглядових рад Київстар та Helsi. 

З огляду на велику кількість пацієнтів, що користуються додатком для пошуку українських лікарів та отримання консультації, дане рішення є оптимальним для підтримки українців за кордоном. Зайшовши у додаток Helsi у роумінгу – мегабайти мобільного інтернету не будуть списуватися з рахунків абонентів Київстар. Телемедичну консультацію із відеозв’язком можна отримати безкоштовно, використовуючи мобільний інтернет. Тож пацієнти через застосунок можуть тримати зв’язок зі своїм лікарем 24/7. 

«Консультацію зручно і швидко отримати в додатку, бо не в кожному європейському місті, а тим паче – селищі, – людина одразу може знайти можливість зустрітися з лікарем»,підкреслив Євген Донець, СЕО компанії Helsi. 

Країни Європи підтримують українців різними способами, зокрема і з безкоштовним доступом до медичної допомоги на всіх рівнях. Водночас через певні адміністративні перепони легше напряму звернутися до свого сімейного лікаря в Україні – принаймні, із найбільш поширеними симптомами.

Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Користувачами мобільного додатку Helsi являються вже понад 4,6 млн людей, кількість бронювань консультацій на місяць – 10 млн, кількість онлайн консультацій – 3 млн на місяць. Системою користуються понад 1300 установ охорони здоров’я і 42 000 лікарів по всій Україні. Додаткова інформація: media@helsi.me, https://helsi.me/

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист