Прем'єра пісні та нового відео від Володимира Дороша - "Сни"

Український музикант і автор пісень Володимир Дорош представляє свою нову роботу - пісню "Сни". Ця композиція створена в співпраці з відомими авторами слів Іриною Білик та Людмилою Грицаєнко, а музику написав саундпродюсер та друг Володимира, Олександр Чукаленко.

Пісня "Сни" відзначається глибоким і виразним текстом, який розповідає про бажання побачити світ, де немає війни та болю, а сім'я є найважливішою. Володимир Дорош заслужено славиться своєю здатністю торкати серця слухачів глибокими емоціями через музику, і "Сни" - це ще один приклад його майстерності.

Музикант випустив дві версії цієї пісні, дозволяючи слухачам насолоджуватися різними аранжуваннями і обраною атмосферою. Однак, найбільше уваги заслуговує LIVE відео до пісні, яке було зняте без монтажа, одним дублем.

Режисером цього захоплюючого відео став молодий український режисер, вже ветеран війни Іоанн Зенков. Відео передає глибину пісні та знаходиться в ідеальній гармонії з її повідомленням. Іоанн Зенков вдало передав емоційну сутність пісні, дозволяючи глядачам пережити кожне слово і ноту.

"Сни" доступні для прослуховування на всіх музичних платформах, і Володимир Дорош разом зі своєю командою сподіваються, що ця пісня та відео додасть світла та надії кожному слухачеві, а також надихне на роздуми про важливість миру і родинних цінностей.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист