Хто сказав, що гучні вечірки вдало проходять тільки в нічних клубах? А як же домашні тусовки з чудовою компанією і якісною музикою? Влаштовувати такі цілком реально, якщо вдома є потужний саундбар. Щоб обрати його, не потрібно бути експертом. Достатньо проаналізувати головні особливості, які безпосередньо впливають на якість роботи.
Чудовий варіант для домашнього використання — саундбар JBL, Sonos, Yamaha або Sennheiser.
Призначення та особливості встановлення
За призначенням саундбари ділять на декілька категорій. Найпопулярніші серед них такі:
• мультирум,
• дизайнерські,
• для вечірок.
Для домашніх тусовок найкраще підходять перші і останні. А дизайнерські оптимальну «вписуються» у домашні кінотеатри.
Встановлювати саундбари можна на стіл або на підлогу, також є вбудовані моделі. Для всіх різновидів характерна ергономічність. Підлогові і вбудовані пристрої використовувати найбезпечніше — випадкові падіння для них не страшні.
Оптимальний рівень потужності для домашнього саундбара стартує від 100-200 Вт. Його вистачає, щоб здивувати гостей якісною та гучною музикою різних жанрів.
Спосіб під’єднання до джерела музики
Підключати саундбари можна через фізичні порти або бездротові інтерфейси. Краще обирати моделі з комбінованим підключенням. Їх можна використовувати навіть якщо вбудовані акумулятори не заряджені.
Якщо у компанії є любителі караоке, доцільно придбати модель з мікрофоном. Немає часу складати плейлисти? Виручить саундбар з підтримкою FM-радіо.