Аліна Гросу зібрала світових зірок та їх рідних на благодійному вечорі

Співачка та акторка Аліна Гросу в Лос-Анджелесі зібрала світових зірок з метою підтримати українських дітей, які втратили своїх батьків через повномасштабне вторгнення росії.  Саме так, артистка зустріла своє 29-річчя. 

“Зараз не на часі великі святкування, тому я вирішила в свій день зробити подарунок діткам та провести благодійний сольний концерт. Всі кошти з цього вечора  спрямую на підтримку і на допомогу маленьким українцям. Було приємно, що зіркові гості купували квитки, щоб зробити свій донат. Це було найкращим подарунком для мене”.

Благодійного вечір відвідали відомі колеги Аліни. Зокрема,  Генрі Ліпатов -  режисер та продюсер, відомий за робота таких музичних кліпів, як "Limitless" Дженніфер Лопес, "I am phenomenal" і "Frame" Eminem та ін. Також привітати і підтримати добру місію іменинниці завітали: співачка та акторка Міка Ньютон, а також батьки голлівудської зірки Міли Куніс: 

“Мені було дуже приємно побачити тата і маму Міли, адже вони теж з Чернівців. І до слова, батько Міли працював з моїм дідусем. Тож, ця зустріч була вдвічі приємніша”. 

Світові зірки б Цули і на сцені разом із Аліною. Адже супроводжували виступ популярні музиканти, які грають зі американськими знаменитостями. До прикладу, барабанщиця була з команди Адама Ламберта. А звучали цього вечора, як нові, так і відомі композиції Аліни, а ще попурі відомих українських народних пісень: 

“Перекладала українською “Дика я”, “Малинові вуста”, “Вова”, “Брудні танці” та щаслива, що слухачам вони подобаються.е найголовніше. Загалом був вдалий вечір, були і сало, і горілка і навіть торт зі свічками”. 

         Наразі артистка планує благодійний тур американськими містами. Усі кошти направить дітям. Паралельно ж Аліна продовжує зніматися для Netflix та навчатися в одній з кращих акторських шкіл в Лос-Анджелесі. 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист