Гурт Очі в Очі представляє нову пісню та кліп "Щастя Любить Тишу (ЩЛТ)

Улюблені меломани отримали ще одну причину для радості, оскільки український гурт Очі в Очі радо представляє свою нову пісню "Щастя Любить Тишу (ЩЛТ)". Цей свіжий твір є результатом творчої еволюції колективу, який постійно досліджує нові музичні горизонти.

"Щастя Любить Тишу (ЩЛТ)" — це пісня, яка здатна перетворити найтемніші миті в радісні відчуття та емоції. Гурт Очі в Очі використовує свій унікальний стиль, поєднуючи вразливість і силу в одному музичному полотні. Композиція витончено поєднує електронні ритми, ніжні гітарні мотиви та звучання вокалу.

Завдяки незабутньому тембру Ольги Воробйової  і Сергія Кузнєцова (Krista Music) , "Щастя Любить Тишу (ЩЛТ)" дарує слухачам можливість зануритися в світ інтимних почуттів та пристрасті. Це пісня про кохання та тиху гавань сили, яку ми знаходимо у зв'язках з іншими людьми.

Музична кар'єра Очі в Очі постійно набирає обертів, заслужено займаючи високі позиції в музичних чартах та отримуючи велику кількість позитивних відгуків від критиків і шанувальників. Нова пісня "Щастя Любить Тишу (ЩЛТ)" обіцяє стати ще одним хітом, який зможе запалити серця українських слухачів своєю емоційністю та глибиною.

Очі в Очі запрошують всіх шанувальників музики разом з ними насолодитися "Щастям Любить Тишу (ЩЛТ)" та відчути всю силу їхньої нової композиції. Пісня вже доступна на всіх музичних платформах, включаючи Spotify, Apple Music, YouTube Music та кліп на youtube.

Не пропустіть нагоди відчути музичне щастя та насолодитися новим треком від Очей в Очі. Слухайте "Щастя Любить Тишу (ЩЛТ)" і відчуйте, як вона заповнює ваші серця ніжністю та непередбачуваністю.
Про Очі в Очі: Очі в Очі — український гурт, що створює музику на перетині електроніки, інді та альтернативного попу. Вони відомі своїми потужними вокальними партіями та глибокими текстами, що переносять слухачів у світ емоційного зв'язку.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции